Сесія розглянула ряд актуальних питань

Днями вересня відбулась шістнадцята сесія Великобагачанської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Григорій Полтавець. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов, його перший заступник Світлана Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови рад району, журналісти.

Голова районної ради Григорій Полтавець вручив відзнаку та Почесну грамоту обласної ради заступнику голови райдержадміністрації Андрію Філіпасю.

Депутати обрали секретаріат сесії та сформували її порядок денний.

На засіданні депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя та уточнили показники бюджету до кінця року, підтримали Програму «Ліси Великобагачанського району на період 2017 – 2026 роки», «Районну Програму часткового відшкодування кредитів, залучених фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2017 – 2018 роки», погодили список кандидатур для занесення на районну Дошку Пошани та Положення про районний конкурс на кращий проект опорної школи.

За результатами голосування, Григорію Полтавцю доручено створити комісію по передачі у власність Великобагачанській ОТГ бюджетних установ та майна.

Районна рада внесла зміни та доповнення: до Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016 – 2018 роки; Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 – 2017 роки; районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.

Сесія делегувала представника Великобагачанської районної ради до Госпітальної ради Північного госпітального округу м. Миргорода.

В «різному» присутні заслухали звернення активістів села Остап’є стосовно життя їхньої громади та взаємовідносин з сільською радою.