Відбулася вісімнадцята позачергова сесія Великобагачанської районної ради

15 грудня відбулась вісімнадцята сесія Великобагачанської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Григорій Полтавець. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Камандар Байрамов, його перший заступник Світлана Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови рад району, журналісти.

На засіданні депутати уточнили показники районного бюджету на 2017 рік, внесли зміни і доповнення до районних програм: «Програми підтримки соціально вразливих верств населення Великобагачанського району «Турбота» на 2016–2018 роки», «Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016–2020 роки», «Програми покращення умов обслуговування платників податків Великобагачанського району та збільшення надходжень  до державного та місцевих бюджетів на 2016–2019 роки».

В «різному» сесія розглянула та обговорила звернення депутата районної ради Наталії Дем’яненко про негативний стан дорожнього покриття сіл Остап’є,  Рокита,  Коноплянка,  Кравченки та незадовільний стан мосту, який проходить через річку Псьол та звернення депутата районної ради Алли Бойко щодо незакінчення будівництва котельні на твердому паливі дитячого садочку в селищі Гоголеве.

Наступна сесія  Великобагачанської районної ради запланована на 22 грудня.